Eko Park W Deche

Adres:
Eko Park W Deche
Leszczyńska 20
Bielsko-Biała, Polska
Wiek:
Na pogodę:

Park w DECHE w Bielsku Białej, to świetna atrakcja, która powstała obok Gemini Park, przy ul. Leszczyńskiej, nad rzeką Białą.

To przede wszystkim doskonała zabawa na świeżym powietrzu, dla małych i większych gości. Znajdziesz tu szereg autorskich, niespotykanych nigdzie indziej instalacji rekreacyjnych.

Największą atrakcją jest gigantyczny, trzynastometrowy Goryl - drewniany krewniak King-Konga, który stanowi doskonały punkt obserwacyjny, z którego jak na dłoni widać całą okolicę. Po wdrapaniu się na jego głowę można szybko dostać się z powrotem na dół dwiema zjeżdżalniami rurową oraz falista. Towarzystwa dotrzymuje mu szczerzący kły, długi na 23 metry Krokodyl ze ścianką wspinaczkową, zjeżdżalnią rolkową oraz labiryntem umieszczonym w jego brzuchu.

Na terenie parku znajduje się interaktywna piaskownica oraz Jeżyk, czyli nasza unikatowa szczudlarnia. Najmłodsi mogą ścigać się tu w Kretowisku, czyli 74-metrowym labiryncie rurowym oraz w Kostkarce - dwupoziomowym torze przeszkód, stymulującym koordynację i pracę różnych partii mięśni.

Oprócz tego znajdziecie tutaj tor wodny, asekurowany park linowy zbudowany wokół drzew, poduchy do skakania, Karuzelę łańcuchową oraz ponad dwadzieścia stanowisk do gier i zabaw tj. piłkarzyki, flipery, mini krykiet, cymbergaj, labirynty, katapulty, wyrzutnie, rybki ,rozwijających sprawność fizyczną, logiczne myślenie i umiejętność pracy w zespole.

W 2018r. powstał również Park Linowy z asekuracją ciągłą. Park oferuje trzy trasy o różnym stopniu trudności.  Zieloną już od 6 roku życia, niebieską od 8 roku życia lub już od 6 r.ż z opiekunem oraz czerwoną od 10 roku życia. Bilet wstępu uprawnia do przejścia 3 tras różnych lub tych samych.

W planach jest również budowa Areny trampolin z 18-stoma stanowiskami do skakania i akrobacji.

Wyróżnione galerie