Aquapark "Nemo"

Adres:
Aquapark "Nemo"
Park Hallera
41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska
Regiony:
Wiek:
Na pogodę:

Park Wodny „Nemo” spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa związane z wypoczynkiem dzieci, co zostało potwierdzone certyfikatem „Basen Przyjazny Maluchom” przyznany przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt oraz Huggies Little Swimmers. 

Centralnym punktem obiektu jest duży, owalny basen rekreacyjny, w obrębie którego mieści się plac zabaw dla dzieci, zjeżdżalnie oraz brodziki. Na rodziców czekają tam takie atrakcje jak rwąca rzeka, masaże wodne, szeroki masaż karku i armatka wodna. Basen rekreacyjny jest połączony z zewnętrznym basenem z podgrzewaną wodą o temperaturze do 34°C. Dzięki temu można kąpać się w nim przez cały rok bez względu na temperaturę otoczenia. W ciepłe dni dzieci często bawią się w jego otoczeniu na pobliskim placu zabaw.

Dla amatorów szybkości i rywalizacji rodzinnej zostały przygotowane trzy zjeżdżalnie rurowe – żółta (łatwa), czerwona (średnia) i niebieska (trudna, wyłącznie od 14 lat). Czas zjazdu jest mierzony i pokazywany na wyświetlaczach przy wylocie z rynny, co sprawia, że uczestnicy zabawy starają się poprawiać swoje rekordy.

W każdy piątek od godziny 17:00 do 19:00 w Grocie Solnej odbywają się seanse dla dzieci, podczas których są odtwarzane bajki.

Ostatnio dodane opinie